e
sv

Among Us 2020.9.9 Full Hileli Apk İndir

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Çok Kötü!KötüFena DeğilİyiÇok İyi
0%0%0%0%0%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
0 ratingsX
Çok Kötü!KötüFena DeğilİyiÇok İyi
0%0%0%0%0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiInnersloth LLC

Among Us Full Hileli Apk İndir

Son zamanlarda baya popüler olan bu oyun kullanıcıya oyunu oynarken baya keyif verdiği gerçeği ortada. Oyun aslında vampir-köylü oyunu vardır bilirsiniz ona çok benziyor o oyunun mantığında ilerliyor. 4-10 kişi arasında oynanan bu oyunda oyuncular oyunun başında belirlenen katili bulmaya çalışıyorlar. Among Us oyununun kullanıcıları o kadar geniş çevrelere yayıldı ki dünyanın her yerinden aynı anda oyunu online bir şekilde oynayabilirsiniz. Oyunda karşınıza İspanyolu, İtalyanı, Almanı, Amerikalısı vs çıkabilir bu kişilerle ortak oyunda bulunabilirsiniz. Aynı zamanda diyelim ki kendi arkadaş ortamınızla bu oyunu oynamak istiyorsunuz oyun içerisinde bir oda kurup hep beraber oyunu oynayabilirsiniz.

 

Among Us Apk Oynanışı

Dediğim gibi oyunda katili bulmaya çalışacaksınız. Katili buldunuz diyelim oyundaki diğer oyuncuları da katilin o olduğuna ikna etmeniz gerekiyor. Çünkü oyun içerisinde belli zaman aralıkları ile oylamalar oluyor. Bu oylamalarda en çok oy kime çıktıysa o kişi oyun dışında kalıyor. Eğer bu kişi katil olan kişi ise katili buldunuz ve kazandınız demektir. Ancak katil işini iyi yapıp kendini yakalatmadıysa eğer masum kişilerden biri daha oyun dışı kalacak ve katil hedefine bir adım daha yaklaşmış olacak. Oyunun en güzel yanlarından biri her telefona rahatça inebilecek bir boyutta olması. Grafikler biraz eski ve kötü gözükebilir ancak oyunun kalitesi tartışılmaz.

Oyunun ilerleyişi ise şu şekilde gerçekleşiyor. Oyuna bir uzay gemisinde başlıyorsunuz. Uzay gemisinin içinde bir sahtekar var ve uça sabote etmeye çalışıyor. Siz bu sahtekarı bulmaya çalışacaksınız. Ancak oyunun başında verilen görevlerle sahtekar sizde olabilirsiniz. O zamanda iyi kaçmanız ve işinizi iyi yapmanız gerekecek. Oyunda blöf yeteneği olanlar bir adım önde oluyor. Çünkü blöf bu oyunun vazgeçilmezi.

Mürettebat dostları geminin çevresinde koşmalı ve tek veya birkaç sahtekar aracılığıyla öldürülmekten kaçınmaya çalışırken tek sıra görevi tamamlamaya çalışmalıdır. Oyuncular gemiden çıkarılabilir, böylece her game tek yaşamda kalma oyunu haline gelir: sahtekarları başarıyla oylayın veya kazanmak maksadıyla bütün görevlerinizi tamamlayın. Kolay, çizgi sinema benzeri ve beş yaşındaki tek evladının iphone’da oynaması maksadıyla yeterince basit.

Among Us Apk İndir

Ekipten biriyseniz: Gemiyi düzenlemek maksadıyla görevleri tamamlayarak veya bütün sahtekarları çıkararak kazanın. Sahtekar’ın sabotajlarını arka almak maksadıyla süratli tepki verin. Diğer mürettebat arkadaşlarını takip etmek maksadıyla yönetici haritasını ve emniyet kameralarını denetleme edin. Şüpheli sahtekarın kim olduğu hakkında tartışmaya başlamak maksadıyla bütün cesetleri hemen bildirin. Şüpheli hareketleri tartışmak maksadıyla acil vaziyet toplantılarını arayın. Şüpheli sahtekarları çıkarmak maksadıyla oy verin.

Katil yani sahtekarsanız: Ekibi öldürün ve çevredeki kişileri çerçeveleyin. Mürettebat Arkadaşlarınızla ahenk temin etmek maksadıyla görevleri çalıştırıyormuş gibi yapın. Gemi içerisinde hızla devinim etmek maksadıyla havalandırma deliklerinden gizlice geçin. Kaosa sebep olmak ve ekibi bölmek maksadıyla sabotajlar kullanın. Ekibi tuzağa düşürmek ve hususi olarak öldürmek maksadıyla kapıları kapatın.

Among Us Apk Özellikleri                      

– Oyun içi yazı sohbeti.
– Pc, google android ve ios arasında platformlar arası game!
– Ana pc listesinden süratli tek şekilde online tek game bulun.
– Çok sayıda mod seçeneği: daha çok sahtekar, daha çok vazife ve fazla daha dahasını ekleyin!
– Karakterinizi Özelleştirme: renginizi ve şapkanızı seçin.
– Zengin uyumsuzluk entegrasyonu.

Oyun gün geçtikçe popülaritesini arttırmaya devam ediyor. Çoğu influencer ve yayıncıların oynadığı bu oyunda birbirinizde denk gelme ihtimaliniz dahi bulunuyor. Bu güzel oyunu hileli bir şekilde rahatça oynayabilmek için hemen sitemizden apk dosyasını indirip oyuna başlayabilirsiniz. 

Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478