Block City Wars 7.1.3 Para Hileli Mod Apk İndir

GeliştiriciμGame
Sürüm:7.1.3
Boyut:48.2 MB
Dil:İngilizce


Block City Wars oyunu hem çok oyunculu olarak hemde tek oyunculu olarak oynayabileceğiniz gerçekten güzel ve sizi kendine bağlayacak bir oyundur. Oyun küplerden oluşuyor yani bu konuda biraz minecraft oyununa benziyor,onun dışında bu oyunda hem kafanıza göre takılabiliyor hemde savaşabiliyorsunuz. Oyunu kesinlikle sevebileceğinizi düşünüyorum zaten android plaftormlarında binlerce kişi tarafından indirilmiş ve sevilmiş bir oyun.

Oyunda farklı farklı görevler var ve isterseniz bu görevleri yapabiliyor veya istersenizde kendiniz şehiri gezerek eğlenebiliyorsunuz . Oyunun çok oyunculu olmasıda ayrı bir eğlence katıyor,oyundaki görevleri isterseniz arkadaşlarınızla yapabiliyor veya arkadaşlarınızda şehirde farklı yan görevlere katılabiliyorsunuz. Sizde hemen oyunu sitemizden para hileli olarak indirebilirsiniz.

KURULUM

Oyunu hileli olarak oynamak istiyorsanız öncelikle SD Datayı indirin,içindeki “block.app.wars” isimli dosyayı android/obb içerisine atın. Daha sonra oyunun apksını indirip kurarak oyunu başlatabilirsiniz.

Yazar Hakkında: admin

Benzer Yazılar