e
sv

Gardenscapes 5.0.2 Para Hileli Apk İndir – Gardenscapes Hileli Apk İndir

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Çok Kötü!KötüFena DeğilİyiÇok İyi
0%0%0%0%0%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
0 ratingsX
Çok Kötü!KötüFena DeğilİyiÇok İyi
0%0%0%0%0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiPlayrix Games

Gardenscapes Hileli Apk İndir

Gardenscapes, ✅ hedefinizin geniş ✅ tek konağın beatiful bahçesini restore etmek olduğu alelade tek oyundur. Eğlenceli oyunda geniş tek bahçenin yönetimini üstleniyorsunuz, size kimi görevler veriliyor ve bu görevleri yerine getirdiğinizde bahçenin noksan olan parçaları tamamlanıyor. Şimdiye kadar fazla çok eşleştirme oyunu oynadığınıza eminim. Ama genellikle hepsi bir tek düşünce üstünde gelişiyor, yalnızca görseller ve oynanışta kimi yasalar değişiyor. Lakin gardenscapes – new acres büsbütün hikayeye sahip tek eşleştirme oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Bu şekilde bahçenizi olabildiği kadar büyütmeye ve ilerlemeye çaba gösteriyorsunuz. Doğal bunları da tek eşleştirme oyunu tarzında yapıyorsunuz. Mesela bahçede tek parça noksan olduğunda bunun bulunması maksadıyla göreve giriyorsunuz. Aynı renk olan bahçe ürünlerini birleştiriyorsunuz ve böylece bölümü tamamladığınızda görevi de başarıyla bitirmiş oluyorsunuz. Doğal bunu yapabilmek maksadıyla kimi kurallara da uymanız gerekiyor, her bölümü geçebilmek maksadıyla lüzumlu hamle sayısında görevi tamamlamalısınız.

Bunu gerçekleştirmek maksadıyla, bahçenize eşsiz tek görüntü vermek adına banklar, süs havuzları, çitler, heykeller, aydınlatma direkleri, ağaçlar ve başka dekoratif ögeleri inşa etmelisiniz. Ve bunu yaparken, uşağınız austin’in enteresan öyküsünü de takip edersiniz. Gardenscapes’in müthiş oyun planı göreceli olarak basittir. Bahçenizde güncel ögeler inşa etmek maksadıyla paraya ve yıldızlara gereksiniminiz bulunmaktadır. Nakit ve yıldız kazanmak maksadıyla 3’lü eşleştirme konseptinde mini müthiş oyuns oynamalısınız (candy crush ve bejeweled benzeri). Bu nedenle ne yaparsanız yapın neşeli tek şey yapıyor olursunuz. müthiş oyun güncel karakterlerle tanışabileceğiniz ve tonlarca içeriği açabileceğiniz 100’den çok değişik düzey içerir. Hatta maceranızda size eşlik edecek dost canlısı tek evcil hayvana da sahip olabilirsiniz. Gardenscapes, dokunmatik ekranlara kusursuz şekilde uyarlanmış tek müthiş oyun planına ve etkileyici grafiklere sahip fazla neşeli alelade tek oyundur.

Gardenscapes Hileli Apk Nedir

Müthiş oyun başkaca başka oyuncularla paylaşabilmeniz maksadıyla sahip olduğunuz bahçenin resimlerini çekmenize lisans verir. Gardenscapes, hedefinizin geniş tek konağın beatiful bahçesini restore etmek olduğu alelade tek oyundur. Eğlenceli oyunda geniş tek bahçenin yönetimini üstleniyorsunuz, size kimi görevler veriliyor ve bu görevleri yerine getirdiğinizde bahçenin noksan olan parçaları tamamlanıyor. Şimdiye kadar fazla çok eşleştirme oyunu oynadığınıza eminim. Ama genellikle hepsi bir tek düşünce üstünde gelişiyor, yalnızca görseller ve oynanışta kimi yasalar değişiyor. Lakin gardenscapes – new acres büsbütün hikayeye sahip tek eşleştirme oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Bu şekilde bahçenizi olabildiği kadar büyütmeye ve ilerlemeye çaba gösteriyorsunuz. Doğal bunları da tek eşleştirme oyunu tarzında yapıyorsunuz. Mesela bahçede tek parça noksan olduğunda bunun bulunması maksadıyla göreve giriyorsunuz. Aynı renk olan bahçe ürünlerini birleştiriyorsunuz ve böylece bölümü tamamladığınızda görevi de başarıyla bitirmiş oluyorsunuz.

Doğal bunu yapabilmek maksadıyla kimi kurallara da uymanız gerekiyor, her bölümü geçebilmek maksadıyla lüzumlu hamle sayısında görevi tamamlamalısınız. Bunu gerçekleştirmek maksadıyla, bahçenize eşsiz tek görüntü vermek adına banklar, süs havuzları, çitler, heykeller, aydınlatma direkleri, ağaçlar ve başka dekoratif ögeleri inşa etmelisiniz. Ve bunu yaparken, uşağınız austin’in enteresan öyküsünü de takip edersiniz. Gardenscapes’in müthiş oyun planı göreceli olarak basittir. Bahçenizde güncel ögeler inşa etmek maksadıyla paraya ve yıldızlara gereksiniminiz bulunmaktadır. Nakit ve yıldız kazanmak maksadıyla 3’lü eşleştirme konseptinde mini müthiş oyuns oynamalısınız (candy crush ve bejeweled benzeri). Bu nedenle ne yaparsanız yapın neşeli tek şey yapıyor olursunuz. müthiş oyun güncel karakterlerle tanışabileceğiniz ve tonlarca içeriği açabileceğiniz 100’den çok değişik düzey içerir. Hatta maceranızda size eşlik edecek dost canlısı tek evcil hayvana da sahip olabilirsiniz. Gardenscapes, dokunmatik ekranlara kusursuz şekilde uyarlanmış tek müthiş oyun planına ve etkileyici grafiklere sahip fazla neşeli alelade tek oyundur. müthiş oyun başkaca başka oyuncularla paylaşabilmeniz maksadıyla sahip olduğunuz bahçenin resimlerini çekmenize lisans verir.

Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478