Kingdom Rush Vengeance v1.0 Mega Hileli Apk İndir

GeliştiriciIronhide Game Studio
Sürüm:v1.0
Boyut:22 MB
Dil:Türkçe


Kale savunma oyunları arasında oldukça popüler oyunlardan birisi olan Kingdom Rush Vengeance oyunu android platformuna çıktığı ilk günden beri bu tarz oyunlar sevenler tarafından oldukça beğeniliyor. Oyunun en iyi yanı çok yönlü ve detaylı olması,oyunda bir bölge var ve bu bölgedeki kalenizi dışardan gelen tehtidlere karşı savunmaya çalışıyorsunuz. Ayrıca oyundada paranın oldukça önemi var bunun sebebi ise oyunda karakter alıp geliştirebiliyor olmanız.

Oyundaki en gerekli noktalardan birisi ise karakter kısmı,yeni karakterler almalı ve bu aldığınız karakterlerin gücünü arttırmalısınız. Bu sayede kalenizi koruyabilecek ve kolayca oyunu ilerletebilirsiniz. Ayrıca oyunda elmas ile birlikte bu karakterlere sahip olabilir ve güçlerinizi arttırabilirsiniz,oyun sizler için kolaylaşsın diye Kingdom Rush Vengeance oyununun mega hileli apksını sunuyoruz. Bu sayede oyunda istediğiniz her şeye sahip olabilirsiniz.

KURULUM

Oyunu mega hileli olarak oynamak istiyorsanız önce SD Data’yı indirin,içerisinde bulunan “com.ironhidegames.android.kingdomrush4” isimli dosyayı android/obb içine atın. Daha sonra oyunun apksını indirip kurarak oyunu hileli bir şekilde oynayabilirsiniz.

Yazar Hakkında: admin

Benzer Yazılar