e
sv
porno

Turboprop Flight Simulator 3D APK – MOD

admin Tüm Yazılarını Gör

1237 Kez İndirildi

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Çok Kötü!KötüFena DeğilİyiÇok İyi
0%0%0%0%0%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
0 ratingsX
Çok Kötü!KötüFena DeğilİyiÇok İyi
0%0%0%0%0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiAXgamesoft

RFS: Real Flight Simulator’daki destansı uçuş simülatörü oyununun hayranları, sizi şimdiye kadarki en emsalsiz ve realist uçuş simülasyonu deneyimlerinden biriyle tanıştırdığı için AXgamesoft’un bu mükemmel yeni oyunundan mutlaka etkilenecekler. Oyundan inanılmaz realist deneyimlerin tadını çıkarmak için değişik kontrollere ve mekaniklere haiz birçok değişik uçağa binmekten çekinmeyin.

Turboprop Flight Simulator 3D APK – MOD

Gerçek uçaklarınızla birden fazla uçuş mücadelesinin ve görevinin kilidini açın. Doğru test ve kullanım alternatifleriyle emek harcamayı öğrenin. Sürükleyici uçuş mekaniği ve realist ortamlarla eğlenin. Bunların tümü, Turboprop Flight Simulator 3D apk yapımının mükemmel mobil oyununun keyfini sonuna kadar çıkarmanıza izin vermelidir.

Derinlemesine incelemelerimizle bu ilgi çekici Turboprop Flight Simulator 3D oyunu hakkındaki daha çok malumat edinin.

Oyun, reel ve gerçeğe yakın pilot deneyimleriyle ilgilenen Android aktörleri için realist bir 3D tayyare simülatörüdür. Seçtiğiniz uçaklarla mükemmel uçuşlar yaparken mükemmel oyunun tadını çıkarın. Oyun içi deneyimleri mutlaka mükemmel kılacak realist ortamların yanı sıra kuvvetli ve şaşırtıcı 3D grafiklerle eğlenin.

Burada oyunda, oyuncuların uçaklarını reel bir pilot benzer biçimde kırılgan bir biçimde test etmelerine izin verilir. Gökyüzünün üstünde rahatlıkla süzülebilmeniz için seçilen uçağın çoklu test yönlerinde emek harcamayı öğrenin. Birçok ilgi çekici oyun içi öğenin kilidini açın ve ilgi çekici uçuş görevleriyle eğlenin. Ayrıca kara araçlarınızla realist sürüş simülasyonunun keyfini çıkarın. Ve en eksiksiz deneyimleri sağlayacak olan oyuna eklenen uçan gemilerle her vakit yeni maceralara hazır olun.

Özellikler
İşte oyunun sunmuş olduğu bütün coşku verici özellikler:

Deneyimlemek için değişik pilot versiyonlar
İlgilenenleriniz için, keyfini çıkarabileceğiniz değişik pilot versiyonlarıyla bu görkemli uçuş simülasyonu oyununa kendinizi kaptırabilirsiniz. Taktik kargo nakliyat deneyimleriyle iyi eğlenceler. Sahil emniyet ol yada hususi operasyon görevlerinde çalış. Oyunun her versiyonu, mutlaka ilgi çekici bulacağınız benzersiz deneyimler sunacak.

Sürükleyici tahsil görevleriyle uçmayı öğrenin
Burada, Turboprop Flight Simulator 3D’de oyuncular, sürükleyici tahsil görevleriyle uçmayı harbiden öğrenme şansına haiz olacaklar. Seçtiğiniz planlarda eğlenin ve uçmanın, kalkışın ve inişin temellerini keşfetmeye hazırlanın. Oyunun bütün ulaşım dönemini harbiden simüle etmek için taksiye binmenize bile izin verdiğinden bahsetmiyorum bile. Birçok oyun içi rolü tamamlayarak eğlenin ve hususi oyun içi ödüllerinizi toplayın ve bununla beraber uçma sanatından ihtiyacınız olan her şeyi öğrenin.

İç mekanı özgürce keşfedin ve etkileşime geçin
Oyunu daha ilgi çekici hale getirmek için Android aktörleri artık Turboprop Flight Simulator 3D’deki realist ve sürükleyici iç mekanlarla özgürce etkileşime girebilir. Burada değişik araçların kendine özgü benzersiz ve realist tasarımları olacak ve bu da sizi tamamen oyuna bağımlı hale getirecek. Kapılar, kargo rampaları, ışıklar ve flaşörler benzer biçimde muhtelif öğelerle coşku verici etkileşimin oyunu mutlaka daha realist ve keyifli hale getireceğinden bahsetmiyorum bile.

Kara taşıtlarını sürmenin keyfini çıkarın
Uçan oyunun yanı sıra Turboprop Flight Simulator 3D, kara araçlarıyla emek harcamayı öğrenirken realist sürüş deneyimleri de sunar. Oyunda kendinizi mükemmel sürüş deneyimlerine kaptırırken eğlenin, bu sebeple bunlar taksicilik sanatını harbiden öğrenmenize izin verir. Müşterileri alın ve havaalanlarına taşıyın.

Kargo uçağı işlerinizi üstlenin
Ayrıca simülasyon oyununu daha realist hale getirmek için oyun bununla beraber realist kargo uçağı işleri de sunuyor, bu da oyundan keyif almanızı sağlayacak. Burada, oyun tamamen gerçeğe yakın işleri simüle etmiş olduğu için kargo uçaklarına malların yüklenmesini ve boşaltılmasını deneyimleyebilirsiniz.

Doğaçlama unsurlarla realist olarak simüle edilmiş kalkışlar
Aynı zamanda, dinamik unsurlarla realist simülasyonlu birçok kalkış deneyimi sunmuş olduğu için Turboprop Flight Simulator 3D’nin coşku verici oyunuyla eğlenmekten çekinmeyin. Burada oyun, sizi iniş ve kalkışlarınızı değişik şekillerde meydana getirmeye zorlayan birçok doğaçlama pist ve standart dışı konum sunacak.

Kendi yönlerinizde özgürce uçun
Ve özgür uçuş modunda, Android aktörleri serbest oyunlarıyla gökyüzünü rahatlıkla keşfedebilir. Kendi rotalarınızı seçmekten çekinmeyin ve dilediğiniz vakit mükemmel uçuşların tadını çıkarın. Turboprop Flight Simulator 3D’deki mükemmel uçuşlarınızla eğlenmek için oynanışı ve oyun içi öğeleri özelleştirin.

Heyecan verici günün saati ayarları
İlgilenenleriniz için realist gün saati sistemi, uçuş oyununuzu oldukça daha sürükleyici hale getirmek için birden fazla ayar sağlayacaktır. Gökyüzünde uçmak yada taksinizle gitmek dilediğiniz günün tercih ettiğiniz saatini seçmekten çekinmeyin. Seçimleriniz, oyun içi ortamlara muayyen şanslar ve benzersiz efektler sağlayacaktır. Böylece oyun daha entresan hale geliyor.

Oyunu daha eğlenceli hale getirmek için realist fizik
Aynı zamanda, realist oyun içi fizik, hem uçarken bununla birlikte sürüş esnasında araçlarınızla entresan ve realist hareketler sağlayacaktır. Kalkış, iniş yada fırtınalı alanlara koşarken inanılmaz uçuş deneyimlerini yaşayın. Doğru fizik, deneyimleri harbiden simüle edecek ve oyunla en oldukça eğlenmenizi sağlayacaktır.

İlgi cazibeli ve özelleştirilebilir test seçenekleri
Turboprop Flight Simulator 3D’deki Android oyuncularının uçma ve sürüş oyunlarında eğlenmelerini sağlamak için Turboprop Flight Simulator 3D, kokpit arasında birçok kullanılabilir kullanım seçeneğine erişmenizi sağlayacak eksiksiz pilot kontrollerini sağlar. Kendinizi dümen, kanatlar, ters itme tertibatları, otomatik frenler ve daha pek oldukça şeyle çalışırken bulun. Bunların tümü, oyunla en oldukça eğlenmenizi sağlamalıdır.

Daha iyi görüşler için değişik kamera ayarları
Uçan simülasyonları daha entresan hale getirmek için artık oyundaki bakış açılarınızı birden fazla kamera görüntüsü ile özelleştirebilirsiniz. Kokpitinizde kalmayı ve hem kaptan bununla birlikte destek pilot olarak dışarıya bakmayı seçin. Veya üçüncü kişi bakışınızla uçağı ve çevredeki manzaraları izleyin. İçlerinden sizi en huzurlu ettirecek olanı seçin ve mükemmel uçuşlarınızın keyfini çıkarın.

Gerçekçi tayyare hasar sistemi
Ve oyunu daha ilgi çekici hale getirmek için, gökyüzünde uçakları çalıştırırken reel hasar veren realist tayyare hasar sistemi ile emek harcamayı öğrenebilirsiniz. Uçarken en kolay hasarlardan ciddi yıkımlara kadar deneyimleyin ve sorunlarınızla başa çıkmanın zor yolunu öğrenin. Kanat uçlarının kesilmesi, kuyruk ayrılması, yakıt sızıntısı ve öteki birçok hasar. Turboprop Flight Simulator 3D’deki oyuncular, realist ve entresan uçuşlarınızdan mutlaka keyif alacaklar.

Mevcut havaalanlarına haiz ilgi çekici ada
Yol süresince oyun, yol süresince iniş yapabileceğiniz ve malzemelerinizi alabileceğiniz birkaç ada sağlayacaktır. Aynı zamanda, okyanusun ortasında her mola verdiğinizde tabiat ananın inanılmaz güzelliklerinin tadını çıkarın.

Tercih ettiğiniz norm birimlerini seçin
Daha iyi oyun içi deneyimler için Turboprop Flight Simulator 3D’deki oyuncular, muayyen tercihlerine bağlı olarak tercih ettikleri norm birimlerini de seçebilirler. Hava hızınız, uçuş yüksekliğiniz ve mesafeniz için doğru metrik sistemleri seçmekten çekinmeyin. Bütün bunlar oyunu oldukça daha heyecanlı hale getirecek.

Hazır olduğunuzda çevrimdışı uçuşlarla eğlenin
AXgamesoft, oyunu taşınabilir oyunlar için daha erişilebilir hale getirmek için çevrimdışı oyunlarını, dilediğiniz vakit ve dilediğiniz yerde keyfini çıkarabileceğiniz Turboprop Flight Simulator 3D’de de sunuyor. Sadece oyuna erişin ve mevcut birçok çevrimdışı oyun moduyla uçuşlarınıza başlayın. Mobil verilerinizi açmanıza gerek yoktur.

Oynaması ücretsiz
Tüm coşku verici özelliklere rağmen, oyun Android oyuncularının canları ne vakit isterse eğlenmeleri için hala ücretsiz. Google Play Store’dan almaktan çekinmeyin ve hiç bir ücret ödemeden birçok kullanılabilir özelliği deneyimleyin.

Para modumuzun tadını çıkarın
Aynı zamanda, oyun içi satın alımlarınızı yapmak istiyor sadece ehil paranız yoksa, oyunun modifiye edilmiş versiyonumuz sizi mutlaka etkileyecektir. Burada, mobil oyunun keyfini rahatlıkla çıkarmanız için süresiz para sağlar. Birden fazla satın alma yapın ve para kararnamelerinizi hiç bulamayın. Ancak bunun yerine, toplam miktar yalnızca artacaktır. İhtiyacınız olan tek şey, internet internet sitemizden Turboprop Flight Simulator 3D Mod APK’sını indirmek , verilen talimatları izlemek ve gitmekte yarar var.

Görsel ve ses kalitesi
Grafik
Güçlü ve realist 3D grafiklerle, Turboprop Flight Simulator 3D’deki Android aktörleri, sürüş oyunlarının keyfini sonuna kadar çıkaracak. Müthiş uçaklarınıza binmekten ve realist iç ve dış kokpitlerini keşfetmekten çekinmeyin. Oyunu daha keyifli hale getirmek için birden fazla görsel geliştirmenin kilidini açın. Harika görsel efektler ve coşku verici animasyonlarla eğlenin. Bunların hepsi, simülasyon oyununun harbiden keyfini çıkarmanıza izin verecek.

Ses ve Müzik
Turboprop Flight Simulator 3D, ilgi çekici görsel efektler ve 3D grafiklerle birlikte, oyunu oldukça daha heyecanlı hale getirmesi ihtiyaç duyulan realist ses öğelerinin çoğunu da sunar. Kendinizi tamamen oyun içi deneyimlere bağlı bulmak için realist motor sesleriyle çalışmaktan çekinmeyin. Uçuşlarınızı daha sürükleyici hale getirecek kuvvetli müziğin ve coşku verici sesin kilidini açın.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

1xbet yeni giriş - yeni casino siteleri
betsalvador Grandpashabet Palacebet Hızlıbahis Royalbet Pashagaming Betwoon betwild
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478