e
sv
porno

Z Camera APK Kilitler Açık

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Çok Kötü!KötüFena DeğilİyiÇok İyi
0%0%0%0%0%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
0 ratingsX
Çok Kötü!KötüFena DeğilİyiÇok İyi
0%0%0%0%0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiVideo Maker Dev

Görünüşüne tam olarak güvenmeyenler yada ancak özçekimlerini daha da güzel hale getirmek için birazcık ince ayar yapmanın bir yolunu arayanlar için, Z Camera apk yapımının bu mükemmel mobil uygulaması mutlaka sizin için mükemmel bir vasıta olacak. , birçok şaşırtıcı beaty efektiyle selfie kameranızı özgürce düzenlemenize izin verdiği için. Ayrıca, sunmuş olduğu benzersiz özelliklerle kendinizi hoş bir halde şaşırtacaksınız.

Gelecekteki sizle müşerref olmak için reel zamanlı yaşlanma efektleriyle rollendirirken iyi eğlenceler. Farklı görünümlerle oynamak için entresan saç stillerinin ve yüz kıllarının kilidini açın. Daha da seksi bir manzara elde etmek için vücut şekillerinizi özelleştirin. Kendinizi şaşırtıcı derecede benzersiz kılmak için değişik göz renkleriyle rollendirirken eğlenin. Ve yaratıcı gözlerinizi doygunluk edecek öteki birçok efekt ve filtreyi denemekten çekinmeyin.

Derinlemesine incelemelerimizle Video Editor & Video Maker Dev’den bu mükemmel mobil tatbik ile alakalı daha çok malumat edinin.

Uygulamadaki muhtelif efektler ve filtrelerle stillerinizi büyülü bir halde değiştirin. Kendinizi mutlaka görkemli imlemek için Z Camera’daki güzellik özçekimlerini etkinleştirin. Fotoğraf çekerken oldukca basit hale getirecek canlı filtrelerin ve efektlerin kameranızdaki kullanımlarını keşfedin. Farklı fotoğraflarınızı özgürce eklemek ve regüle etmek için PIP ve kolaj şablonlarının kullanımının kilidini açın. Yerleşik galeri ile mevcut bütün fotoğrafları ve düzenlenmiş fotoğrafları kolayca yönetin. Liste devam ediyor.

Gereksinimler
İlgilenenler için, uygulamanın bütün Android kullanıcılarının hiç bir ücret ödemeden indirmesi ihtiyaç duyulan parasız sürümünü Google Play Store’dan edinebilirsiniz. Çalışmanız için parasız özellikler olsa da, reklamlardan kurtulmak ve daha çok özelliğe haiz olmak istiyorsanız uygulamanın premium yükseltmeler için ödeme yapmanız gerekeceğini unutmayın.

Ayrıca, Android cihazlarınızı her vakit son olarak donanım yazılımı sürümlerine, tercihen Android 4.4 ve üzeri sürümlere güncellemeyi unutmayın; bu, mutlaka sisteminizde uyumluluğunu ve kararlılığını sağlayacaktır. Ek olarak, tatbik içi özellikler cihazınızdan muayyen erişim izinleri gerektirir, bundan dolayı uygulamaya ilk defa girdiğinizde sizden istenen istekleri dikkate aldığınızdan ve kabul ettiğinizden güvenli olun. Bu, uygulamanın cihazlarınızda muntazam çalışmasına izin verecektir.

Harika özellikler
Uygulamanın sunmuş olduğu bütün coşku verici özellikler şunlardır:

Oynamak için entresan yaşlanma etkileri
Z Camera ile Android kullanıcıları, yakalanan görüntülerde gelecekteki benliğinizle tanışmanızı sağlayacak bu mükemmel reel zamanlı yaşlanma efektiyle emek harcama seçeneğine haiz olacak. Z Camera’nın zeki AI yaşlanma efekti ile gelecekte ve yaşlandığınızda iyi mi görüneceğinizi harbiden görün. Eşsiz ve entresan özellik, Z Camera’nın öteki kamera uygulamaları ve resim düzenleyicilerinden tamamen değişik bulunmasına destek olur.

Güzel özçekimlerinizi yakalayın
Mükemmel özçekimlerinizi yakalamak isteyenler için Z Camera, kendinizin en iyi versiyonu olmanızı sağlamak için size oldukca sayıda değişik vasıta sağlayacaktır. Burada tatbik, anları yakalamak için basitçe dokunabileceğiniz süratli ve basit bir selfie kamerası sağlar. Ve fotoğrafınızın şimdiden oldukca daha iyi görünmesini sağlamak için tek dokunuşla güzelleştirme seçeneğini seçin.

Ayrıca, kendinizi mutlaka büyüleyici kılmak için Z Camera’daki tonlarca benzersiz güzelleştirme seçeneğiyle de çalışabilirsiniz. Çalışabileceğiniz birçok seçenekle gelen Z Camera’daki yerleşik makyaj özellikleriyle yüzünüzü ve göz şeklinizi ayarlarken eğlenin. Gözlerinizi ve kaşlarınızı benzersiz çıkartmalarla stilize etmek için makyaj çıkartmalarından yararlanın. Z Camera’da ancak birkaç kolay anahtarla modaya müsait saç stillerinizi ve değişik saç renklerinizi etkinleştirin.

Akıllı AI ayarlarını kullanarak Z Camera’daki kullanışlı güzelleştirme seçeneğiyle cildinizi pürüzsüzleştirin ve aydınlatın. Ruj, allık, kaş, kirpik, göz farı, göz çizgisi, çift göz kapağı ve öteki birçok makyaj aracı üstünde çalışmanıza müsaade eden seksi makyajlardan yararlanın. Ve arkadaşlarınızla resim çekerken gülünç yüz değişiklik yapma özelliğiyle eğlenmeyi unutmayın, şundan dolayı bu, oldukca sayıda benzersiz ve entresan çekim yapmanızı sağlar.

Uygulamayı daha da heyecanlı hale getirmek için Video Editor & Video Maker Dev, çalışmanız için vücut şekli ve yüz şekli düzenleyicisi seçeneklerini bile ekler. Cerrah olmaktan çekinmeyin ve ince fakat inanılmaz değişimlerle kendinizin en iyi versiyonunu kurmak için selfie resimlerinizi düzenlerken eğlenin. Ayrıca kendinizi daha havalı imlemek için birtakım kaslar ve 3D dövme efektleri eklemeyi unutmayın.

Çalışmak için büyük çıkartma koleksiyonu
Android kullanıcılarının özgürce çalışabileceği kocaman bir çıkartma koleksiyonuyla Z Camera, mobil kullananların fotoğraflarıyla ve bu benzersiz grafiklerle özgürce etkileşime girmesini olası kılar. Burada, özçekimleriniz ve öteki fotoğraflarınız için mevcut olan 500’den fazla değişik çıkartma ile çalışmanıza izin verilir. Temalı koleksiyonlarla, süper yıldızlar, köpek suratları, vampirler ve daha birçoklarını içeren muayyen sahneler için en iyi çıkartmaları kolayca arayabilirsiniz.

İlgilenenleriniz için, reel zamanlı kameranızda canlı çıkartmalar etkinleştirecek olan Z Camera ile resim çekerken artık hareketli AR çıkartmalarından yararlanabilirsiniz. Saç stillerinizi, kaslarınızı, kozmetik lenslerinizi, sakalınızı, dövmenizi, rujlarınızı ve daha fazlasını değiştirirken eğlenirken Z Camera’dan birçok cazibeli 3D vücut çıkartmasını resimlerinize eklemekten çekinmeyin. Sezgisel kamera arayüzü ile çoklu dokunmatik kontrolleri kullanarak çıkartmalarınızı kolayca yine boyutlandırabilir ve hareket ettirebilirsiniz.

Hareket halindeyken düzenlemeye adım atmak için kuvvetli resim düzenleyici
Güçlü resim düzenleyicinin de Z Camera’da yer almasıyla, Android kullanıcıları artık hareket halindeyken çektikleri görüntüleri özgürce düzenleyebilir.

Selfie resimlerinizde yüz şekillerinizi özelleştirmekten, ten tonlarınızı, saçlarınızı, dudaklarınızı, gözlerinizi ve öteki nesneleri ayarlamaktan çekinmeyin. Belirli görüntüleri kırpmak, döndürmek, çevirmek ve düzeltmek için standart tertip özelliklerinden yararlanın.

Z Camera’da muayyen görüntülerin parlaklığını, kontrastını, doygunluğunu, vinyetini, sıcaklığını ve tonunu değiştirmenize imkan tanıdıkları olan değişik renk ayarlarıyla rollendirirken iyi eğlenceler. Fotoğrafların muayyen öğelerini daha çok vurgulamanıza imkan tanıdıkları olan mükemmel doodle ve metin seçeneklerinin kilidini açın.

Ayna hayatına adım atmanıza ve ters çevrilmiş görüntülerinize bir göz atmanıza izin verecek büyülü ayna görüntüsü efektiyle çalışmanın keyfini çıkarın. Mercek bulanıklığı efektlerini ayarlamak ve DSLR benzeri görüntülerin keyfini çıkarmak için Tilt-Shift hususi durumunun kilidini açın.

Çekimleri kolayca yakalamak için canlı filtreler ve efektler
Z Camera, canlı filtreler ve efektler sunarak, Android kullanıcılarının çekim yapmadan ilkin reel zamanlı efektleri ve uygulanan filtreleri görmelerini sağlar. Bu, hemen sonra regüle etmek zorunda kalmadan harika görüntüleri yakalamaya çalışırken sizin için oldukca daha müsait hale getirecektir.

Her biri çekiminizin tamamen değişik görünmesini elde eden benzersiz stiller ve grafik geliştirmelerle canlı filtrelerin ve efektlerin keyfini çıkarmaktan çekinmeyin. Doku, Eskiz, Sızıntıdan öteki deli ve mükemmel filtre efektlerine kadar, Z Camera’nızda bunlar her vakit fotoğrafçılık için kullanılabilir olacaktır. Filtreler içinde geçiş yapmaktan çekinmeyin ve her birinin dinamik çekimlerinin keyfini çıkarın.

Resimlerinizi birleştirmek için parasız kolaj şablonları ve PIP’ler
Artık mobil kullanıcılar için mevcut olan parasız kolaj şablonları ve PIP’ler ile Z Camera kullanıcıları, değişik fotoğraflarını bir araya getirmeyi oldukca basit bulacaklar. Burada, her biri kendi benzersiz görsel ayarlarını ve kompozisyonlarını sunan 200’den fazla parasız kolaj şablonu arasından seçim yapmakta özgürsünüz. İlginç PIP özelliğiyle birlikte, tek bir kareye birçok fotoğraf ekleyebilir ve benzersiz selfie kolajlarınızı yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Z Camera’da sağlanan şablonları kullanarak reklam panolarınızı, ekranlarınızı, dergilerinizi, resim çerçevelerinizi, kristal kürenizi ve daha pek oldukca şeyi kurarken eğlenin. Birçok değişik senaryo, yaratıcı çalışmalarınızın mutlaka çarpıcı görünmesini sağlayacaktır.

Resimlerinizi tedvir etmek için yerleşik galeri
Artık bütün Android kullanıcıları için kullanılabilen yerleşik galeri ile, cihazlarınızdaki mevcut bütün fotoğrafları kolayca yönetebilirsiniz. Burada tatbik, düzenlenen ve çekilen fotoğraflara minik sorunlarla erişmenizi sağlar. Ve dosyalarla istediğinizi yapmakta özgürsünüz. Ayrıca, galerideki bütün fotoğraflar, başkalarının izniniz olmadan erişemeyeceğinden güvenli olmak için kuvvetli şifreleme ile korunmaktadır.

Yaratıcı çalışmalarınızı Z Moments topluluğuyla paylaşın
Z Camera kullanıcıları artık yaratıcı çalışmalarını, öteki yaratıcı üyelerden birçok mükemmel resim sanatını keşfedebileceğiniz Z Moments toplumunda paylaşabilir. Topluluğa katılırken eğlenin, yaratıcılığınızı paylaşın ve ötekilerden mükemmel sahneler alın.

Modumuzla parasız ve kilidi açılmış uygulamanın keyfini çıkarın
Ve son olarak, mükemmel mobil uygulamayla ilgilenen sadece premium satın alımları ödemek istemeyenleriniz için, artık internet sitemizde uygulamanın parasız ve kilitsiz sürümüne gidebilirsiniz. Burada, reklamları kaldırılmış ve süresiz özelliklere haiz, modifiye edilmiş Z Kamerayı sunuyoruz, böylece premium satın alımlar ödemek zorunda kalmadan en iyi halde yararlanmanıza imkan tanıyoruz. Tek ihtiyacınız olan Z Camera Mod APK dosyasını indirmek, verilen talimatları kovuşturmak ve hareket halindeyken uygulamanın keyfini çıkarmaya adım atmak.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

1xbet yeni giriş - yeni casino siteleri
betsalvador Grandpashabet Palacebet Hızlıbahis Royalbet Pashagaming Betwoon betwild
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478